Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
PREMIUM

Promotere (7)

Numan Holding
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

N&H DIRECT SALES- MARKETING DIVIZION shpall konkurs për:
PROMOTERE-SHITESE(7 VAJZA)

Përgjegjësitë:
Nëse jeni me shoqe apo vetëm dhe doni të aplikoni, atëhere vendi ideal është ky.

Aftësitë e kërkuara:
Të ketë pervojë pune e preferuar por jo obligative( trajnim dhe praktik 1 ditësh)
Të jetë e sjellshme dhe vetë inicuese.
Mosha e preferuar është nga 17-26 vite
Të ketë njohuri në komunikim dhe shkathtësi në prezentim dhe shitje.
 
Benefitet e punëmarrësit:
Kontratë pune afatgjate dhe lajmërim i menjëhershëm si punëtore me kontratë pune.
Punë stabile, me orar të njëjtë dhe atraktiv.

Të gjithë të interesuarat të kontaktojnë në numrin e telefonit në viber: 048818187 deri në ora 18.00 dhe jo më vonë.
Apo mund të dërgoni CV-në me foto në email: numanholding@gmail.com

Shikime 2,043
Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 27/05/22 (4 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management