Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC

Full-Stack Developer (NodeJS & ReactJS)

BPA TEC
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 
BPATec eshte nje kompani e cila merret me zhvillimin e aplikacioneve te ndryshme web, mobile, desktop, etj. Zyret e kompanise gjenden ne Ferizaj.
 
Lokacioni: Ferizaj
Tipi: Full-time

Ne kerkim te:

Full-Stack Developer (1)per t'iu bashkangjitur ekipit tone
 
Kualifikimet:
Te kete njohuri ne Javascript, NodeJs, React dhe REST services;
Minimum 1 vit pervoje e punes;
Te kete aftesi per te punuar i pavarur dhe me ekip;
 
Ne ofrojme page konkurruese ne treg.

Si të aplikoni:

Personat e interesuar mund të dërgojnë aplikimin e tyre në formë të CV-së në adresën elektronike: contact@bpatec.com  
apo kontakt direkt: +383 44 440 222

Shikime 710
Kategoria Teknologji e Informacionit
Skadon 27/05/22 (4 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Ferizaj
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management