Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
PREMIUM

Kuzhinier, Ndihmës Kuzhinier/e, Kamarier/e, Shankist/e

Restaurant Pizzeria Rona
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Restaurant Pizzeria Rona kërkon punëtorë në këto pozita:

Kuzhinier, Ndihmës Kuzhinier/e, Kamarier/e, Shankist/e


Kamarier/e :

  • Përvojë pune paraprake apo njohuri elementare;
  • I përgjegjshëm, komunikues dhe bashkëpunues.

Shankist/e :

  • Njohuri elementare në lëminë e njejtë;
  • I përgjegjshëm, komunikues dhe bashkëpunues;
 
Të interesuarit mund te aplikojne duke na kontaktuar në numrin kontaktues:  044-857-777046-444-007 deri me date 26.05.2022

Shikime 671
Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 26/05/22 (3 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management