Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
PREMIUM

Instalues për Klimatizim, Ventilim dhe Ngrohje/Ftohje (7)

Perfect Service
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 
 Perfect Service hape konkurs per:
 
Instalues per Klimatizim, ventilim dhe ngrohje/ftofje- 7 vende te lira per Prishtine  (perparsi kane personat me pervoj pune)
 
 
Te gjithe te interesuarit mund te kontaktojne ne numrin e telefonit:
+38344166141
 

Shikime 861
Kategoria Teknologji, Programim, Zhvillim
Skadon 25/05/22 (2 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management