Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC

Shitëse, Kuzhiniere

Asel Naz Concept
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Firma Asel Naz hap konkurs për dy pozita të punës:

Shitëse në dyqan mobilesh

  • Përparësi njohja e gjuhes Turke
  • Orari i punës është nga ora 11:00 deri në orën 19:00
  • Ditët e punës janë nga e Hëna deri të Shtune.

Kuzhiniere

  • Për poziten e kuzhinieres, orari i punës është nga ora 8:30 deri në orën 15:30

Si të aplikoni?

Për të aplikuar për pozitat e hapura të punës, ju lutem të kontaktoni në numrin e telefonit 049 33 49 22
Afati i fundit për aplikim është data 22 Maj 2022.

Shikime 556
Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 22/05/22 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management