Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Palma Furniture shpall konkurs per pozitat: 

Operator ne sharre (2)
Operator ne kantim (ABS) (2)
Operator ne makinen e ngjyrosjes (2)
Punetor ndihmes ne repartin e ngjyres (2)
Punetor/e ne zumparim (4)
Punetor per perpunimin e keramikes (3)
Depoist (2)
Monter te mobiljeve ne teren (5)
Monter te kuzhinave ne teren (5)

Kushtet:

  • Te kete aftesi organizuese dhe komunikuese;
  • Te jeni te gatshem te punoni ne ekip;
  • Perparesi kane kandidatet me pervoje pune.

Vendi i punes: Gjilan

Te interesuarit mund te aplikojne duke plotesuar aplikacionin ne fabriken Palma ne Gjilan ose duke derguar CV-ne ne e-mail adresen: hr.palmamobilje@gmail.com

Afati per aplikim: 20.04.2022 - 15.05.2022

Shikime 2,181
Kategoria Punë të Përgjithshme
Skadon 15/05/22 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Gjilan
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management