Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
PREMIUM

Depoist (2), Sektoriste (2)

B - Jeans
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Kompania e cila merret me veshmbathje “B-JEANS” është në kërkim të punëtorëve me këtë pozitë:

Depoist (2) - M

Lokacioni: Fushe Kosove - Zona Industriale. 

Kompania “SEVENTY4” në Prishtinë rr. Agim Ramadani kërkon 

Sektoriste (2)

Mosha: nga 19-28 vjeç
 
Të interesuarit le të aplikojnë duke dërguar CV direkt në dyqanin tonë apo në këta numra nga ora 09:30-16:00h 
Nr: 044/287/231 (Whatsapp, Viber)
      044/672/780 (Whatsapp, Viber)

Shikime 1,871
Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 19/05/22 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management