Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
PREMIUM

Punëtore të sektorëve të përgatitjes së ushqimit dhe ëmbëlsirave (15 vende)

Jaffa Food and Cake
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Fabrika Jaffa hap konkurs per

  1. Punetore te sektoreve te ndryshme te pergatitjes se ushqimit dhe embelsirave (15 vende)

Lokacioni: Mitrovice

Te gjithe te interesuarit mund te aplikojne permes numrit te telefonit +383 49 876 672

Shikime 1,581
Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 17/05/22 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Mitrovicë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management