Institucioni parashkollor "Oaza"
Mësimdhënëse për fëmijët e moshës parashkollore
Shpërndaje
	 	 
Institucioni parashkollor "Oaza" ne Prishtine kerkon mesimdhenese per femijet e moshes parashkollore .
 
Kandidatet duhet ta kene te kryer Fakultetin e Edukimit ne moshen parashkollore (0-6 vjec).
 
Te interesuarat duhet ta dergojne CV dhe kopjen e diplomes ne kete adrese te emailit: fterdevci@gmail.com.
 
Konkursi do te jete i hapur deri me daten 26 Mars, 2019.
 
Numri kontaktues: 044 345 568
 
 
Shikime 2925
Kategoria Edukim
Skadon Skadon: SOT
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
info@kosovajob.com | 045 11 14 14
FOLLOW US