Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 
Shpallet konkurs pune per poziten:
 
Shitëse
 
Vendi: 
  • Albi Mall: 4 vende te lira
  • Pallati i Rinis: 2 vende te lira
 
 
Ju lusim qe ne aplikim te shkruani se per cilin vend po aplikoni, Albi Mall apo Pallati i Rinise.

Shikime 1,702
Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 14/05/22 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management