Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
PREMIUM
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

N Sport hapë konkurs për: 

Shitës/e

Të gjithë  të  interesuarit të aplikojnë në emailin: info@nsportks.com

Albi Mall- Prishtinë

Avior Mall - Fushë Kosovë

Shikime 1,283
Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 04/06/22 (10 ditë)
Orari Full Time
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management