O.T. Capital

IT

	 	 

Pozita : IT

O.T. Capital Kompani ndërkombëtare e investimeve me seli në Prishtinë kerkon njerez qe kan njohuri ne IT.

Ne jemi një kompani nderkombetare në rritje dhe në kërkim të njerëzve me vlera dhe njerëz me ambicie që duan të rriten profesionalisht dhe të fitojnë.


Kushtet e punës janë më të mirët në treg.

Te kete njohuri ne keto programe:

  • Network,
  • CCENT,
  • Cisco ,
  • CCNA Routing and switching
  • Firewall 

Ofrojmë për Ju:

  • Pagë mbi mesatare ne Kosove + Kontrata
  • Orari Hene – Premte ( Fundjave te lire )

Apliko duke derguar Cv  ne email hr.ot.capital@gmail.com

Për pyetje të tjera ju lutemi na telefononi në: +38349365160

 

TAGS: O.T. CapitalPrishtineKosovaJobVende PuneNjoftime PuneOferta PunePortal PuneLyp PuneVende te lira PuneKerko Pune

Shikime 4365
Kategoria Informatikë
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC