Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

AutoPjesëPartner është një kompani gjermano-shqiptarë që luan një rolë kyç në tregtinë e auto pjesëve dhe pajisjeve të autoserviseve, në Kosovë dhe Shqipëri. Në këtë fushë të biznesit kemi një përvojë 25 vjeçare.

Rrjeti ynë përfshin 13 qendra të shitjes në Kosovë dhe Shqipëri. Ne do të rritemi fuqishëm në këto vende dhe rajon për një periudhë afatshkurtër.

Ne shesim marka të njohura botërore dhe jemi përfaqësues ekskluzivë të shumë produkteve premium.

Gama jonë përfshin marka të tilla si Bosch, Continental, ATE, Castrol, ABS, Divinol, Magneti Marelli,Hazet, etj.

Ne kemi nevojë për mbështetjen tuaj në departamentin tonë të shitjes.

A kemi zgjuar interesin tuaj? Atëherë ju lutemi dërgoni CV-n deri me 31.03.2022: tek: karriera@autopjesepartner.com

Per depon tone ne Prizren (Korishe) kemi poziten e hapura: Monitorues i procesece  

Detyra

  • Monitoron procesin e punes
  • Mbikqyr pa rregullsit
  • Raporton devijem/pa rregullsit tek menaxhmenti
  • Monitoron kamerat e siguris

Info:

  • Orari i punes eshte gjat dites (jo naten)
  • Vendi punes ne zyre

 

 

KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management