Arya Consulting
Asistente
Shpërndaje
	 	 

Konkurs!

ARYA Consulting, shpall konkurs për një vend pune të lirë si Asistente.

Profili juaj:

1. Aftësi të mira të gjuhës gjermane dhe turke, në komunikim dhe shkrim
2. Kënaqësi më kontaktin me klient, fleksibil
3. Aftësi të mira në përdorim të internetit, microsoft office, etj.

Kemi zgjuar interesimin tuaj?

Atëherë na njoftoni pë së afërmi! Ju lutem dergojeni CV-në e kompletuar ne E-mailin tonë ose na kontaktoni në numrin e telefonit:

TEL: +383 49 540 360
E-Mail: kontakt.aryaconsulting@gmail.com

 

TAGS: Arya ConsultingPrishtineKosovaJobVende PuneNjoftime PuneOferta PunePortal PuneLyp PuneVende te lira PuneKerko Pune

Shikime 919
Kategoria Administratë
Skadon 23 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
info@kosovajob.com | 045 11 14 14
FOLLOW US