Ministria e Diasporës dhe Investimeve Strategjike
Ndihmës/e për koordinimin dhe përkrahjen e aktiviteteve të Investimeve të Diasporës
Shpërndaje
Shikime 349
Kategoria Të tjera
Skadon 5 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
info@kosovajob.com | 045 11 14 14
FOLLOW US