Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
PREMIUM

Monter i Çadrave (dyer alumini)

Inter Çadra
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Inter Çadra shpall konkurs per vende pune per

  1. Monter i Çadrave

Kushtet e punes dhe pageses sipas marrveshjes.

Personi Kontaktues Ekrem Bajrami 044 504 904
pergosuntenda@gmail.com nese duhen informata shtese na kontaktoni.

Adresa: Lipjan, Kryqi i QMI-se afer Prishtina mall

KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management