Green Life
Konsulent/e për menaxhim dhe marketing (25)
Shpërndaje
	 	 

Konkurs pune!

Kompania Green Life partner me kompanin Carico, lider ne fushën e shëndetit dhe mirëqenies me një eksperiencë 53 vjeqare.

Në kuader të zgjerimit të zyrave në Prishtinë dhe jo vetëm kërkohen urgjentisht 25 konsulent/e për menaxhim dhe marketing me dhe pa eksperiencë pune.

Për më të suksesshmit udhëtime dhe trajnime në Florida (SHBA)

Kriteret e punësimit;

Arsimi i lartë përbën prioritet,aftësi te mira menaxheriale dhe komunikuese, serioz dhe ambicie për karrierë.

Orari i punës 12:00~20:00

Paga bazë 200€~400€ ,Në bazë te performancës dhe kualifikimit + Bonuse nga 100€~1500€

Kontakt; 049 955 278

Email; greenlifeprishtine@gmail.com

Adresa: Sheshi Nena Tereze perballe Bankes Ekonomike ose Swiss Diamond hotel.

 

TAGS: Green Life, PrishtineKosovaJobVende PuneNjoftime PuneOferta PunePortal PuneLyp PuneVende te lira PuneKerko Pune

Shikime 7374
Kategoria Konsulencë
Skadon 21 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
info@kosovajob.com | 045 11 14 14
FOLLOW US