Stella Petrol
Menaxher kryesor i pompës
Shpërndaje
	 	 

Menaxher kryesor i pompës

Stella Petrol hap konkurs për menaxher kryesor të pompës në Prishtinë

  • Mirepritja e klientëve dhe të kuptuarit e nevojave të tyre, dhënia e përgjigjeve profesionale në bazë të kerkesave.
  • Të barazoj punëtorët në fund të ditës
  • Të pranoj mallin
  • Te ketë paraqitje profesionale
  • Orari i punës i plotë
  • Bashkëpunon me tërë stafin

Të interesuarit të na shkruajnë në numrin e telefonit në viber +38349242515 ose të dërgoni CV në emailin stella.gjakove@hotmail.com

 

TAGS: Stella Petrol, PrishtineKosovaJobVende PuneNjoftime PuneOferta PunePortal PuneLyp PuneVende te lira PuneKerko Pune

Shikime 522
Kategoria Menaxhment
Skadon 21 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
info@kosovajob.com | 045 11 14 14
FOLLOW US