Fast Food 004
Kamarier (2), Enëlarëse
Shpërndaje
	 	 

Fast Food 004 

Kërkon 2 Kamarierë dhe Enëlarse me orar  plotë pune.

 gjithë  interesuarit  lajmërohen cdo ditë pune nga ora 10;00 - 16;00   numrin e telefonit:

049600766

AdresaRrugaHolgen Petersen (Hyrja e spitalit  nga EULEX) në QKUK

 

TAGS: Fast Food 004PrishtineKosovaJobVende PuneNjoftime PuneOferta PunePortal PuneLyp PuneVende te lira PuneKerko Pune

 

Shikime 667
Kategoria Hoteleri
Skadon 1 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
Shpallje të Ngjashme Të gjitha
info@kosovajob.com | 045 11 14 14
FOLLOW US