Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit
Zyrtar për Buxhet dhe Financa
Shpërndaje
Shikime 1079
Kategoria Financa
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest local network certified by Bureao Veritas with ISO 9001:2015
for Quality Management
Follow Us
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC