Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

AutoPjesëPartner është një kompani gjermano-shqiptarë që luan një rolë kyç në tregtinë e auto pjesëve dhe pajisjeve të autoserviseve, në Kosovë dhe Shqipëri. Në këtë fushë të biznesit kemi një përvojë 25 vjeçare.

Rrjeti ynë përfshin 13 qendra të shitjes në Kosovë dhe Shqipëri. Ne do të rritemi fuqishëm në këto vende dhe rajon për një periudhë afatshkurtër.

Ne shesim marka të njohura botërore dhe jemi përfaqësues ekskluzivë të shumë produkteve premium.

Gama jonë përfshin marka të tilla si Bosch, Continental, ATE, Castrol, ABS, Divinol, Magneti Marelli,Hazet, etj.

Ne kemi nevojë për mbështetjen tuaj në departamentin tonë të shitjes.

A kemi zgjuar interesin tuaj? Atëherë ju lutemi dërgoni CV-n deri me 03.02.2022: tek: karriera@autopjesepartner.com

Pozitat te hapura

Menaxher i shitjes - për rajonin e Prizrenit

Profili juaj

Ju jeni pozitiv, miqësor, të përkushtuar, dëshironi të mësoni gjëra të reja, punëtorë, të drejtë dhe i pëlqen automjetet. Pjesën tjetër e mësoni tek ne!

Detyrat

Menaxher i shitjes: 

  • Planifikon dhe udheheq aktivitetin e shitjes
  • Mbikëqyrja e klientëve ne rajonin përkatës
  • Këshillimi i klientëve gjate blerjes
  • Kontaktimi dhe ofertimi i klientëve të ri
  • Prezantimi i produkteve dhe ofertaveShitës në shitore

Shitës në shitore

  • Mikpritja e klientit
  • Këshillimi dhe ofertimi i klientit
  • Shitja aktive e produkteve tona
  • Pregaditja e porosive
  • Faturimi dhe inkasimi

KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management