Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
PREMIUM

Arkitekt/e / Visualizer/e

PlanDesign Architecture
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

PlanDesign SHPK në Ferizaj, studio e arkitekturës e angazhuar direkt në tregun Zviceran është në kërkim të një bashkëpunëtori të ri Arkitekt/Visualizer për të ju bashkuar zyrës sonë.

Specifikat e kërkuara janë:

  • E domosdoshme: nivel i lartë i përdorimit të 3ds Max dhe Corona Renderer.
  • Nivel mbi mesatarë i përdorimit te Archicad GRAPHISOFT.
  • Të ketë njohuri të gjuhës angleze ose gjermane.
  • Të jetë kreativ dhe bashkëpunues ne ekip.

Të interesuarit të dërgojnë CV, Portfolio në email-adresen: a.kelmendi@archify.ch

Konkursi është i hapur deri  15.02.2022

Shikime 1,445
Kategoria Arkitekturë
Skadon 15/02/22 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Ferizaj
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management