Sunny Hill Tech

Agjent/e të Thirrjes (12)

	 	 

Kërkohen 12 agjentë të thirrjeve të cilët do të operojnë në qendrën tonë.

Për angazhimin në projekte në fushën e marketingut digjital dhe kompanitë e sigurimeve, ne po kërkojmë:

  • 12 zvicerano-gjerman apo gjerman folës.

Sunny Hill – Tech ofron komoditet në ambientin e punës, me pozicion në qendër të Prishtinës.

Paga fikse + përfshirë bonuset.

Të interesuarit mund të dërgojnë CV-në e tyre në email-in info@sunnyhilltech.com

Shikime 2633
Kategoria Telekomunikim
Skadon 21 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2022 - KosovaJob LLC
Copyright © 2022 - KosovaJob LLC