Arkitekt/e për Chelsea Point

Chelsea Point po rekruton, dhe ne kemi nevojë për:

Arkitekt/e

Kompetencat e kërkuara:

  • Të jetë i/e diplomuar, grada Master në arkitekturë (jo e domosdoshme); 
  • Të këtë eksperiencë pune në profesion (Obligative);
  • Njohja e gjuhës angleze (Obligative);
  • Të ketë aftësi të shkëlqyera veqanerisht në programin: AutoCad Dhe pergjithësisht në ArchiCad, 3ds MAX, Lumion, Photoshop dhe Microsoft Office;
  • Shkathtësi të shkëlqyera organizative dhe relacionale;
  • Aftësi për të punuar në kohë të reduktuar;
  • Të jetë i/e aftë të punoj në ekip dhe i/e vetëm;

Te gjithe te interesuarit mund te aplikojne duke i derguar CV-te e tyre ne emailin: info@chelseapoint.net

 
 

Shikime 566
Kategoria Arkitekturë
Skadon 21 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2022 - KosovaJob LLC
Copyright © 2022 - KosovaJob LLC