Studio Moderna

Asistent/e të Shitjes

	 	 

KEMI NJË VEND PUNE PËR TY NË DYQANET TONA

Studio Moderna po kërkon Asistent/e të Shitjes që t’i bashkohet ekipit tonë në Prishtinë, Prizren.

Ne ofrojmë:

  1. Pagë atraktive dhe bonuse;
  2. Orar shumë të përshtatshëm, prej vetëm 6 orë në ditë;
  3. Ambient cilësor pune & ekip bashkëpunues:
  4. Trajnime të vazhdueshme për strategjitë e shitjes
  5. Mundësi avansimi dhe zhvillimi në karrierë;

Nëse je person dinamik, që të pëlqen shitja, ke dëshirë ti bashkohesh një ekipi energjik dhe një kompanie ndërkombëtare, dërgoje CV-në me subjekt për pozitën përkatëse ne email adresen: retail.ks@studio-moderna.com

Shikime 1718
Kategoria Shitje
Skadon 26 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë, Prizren
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2022 - KosovaJob LLC
Copyright © 2022 - KosovaJob LLC