EF Job

Punësim Sezonal për Studentë në Gjermani

	 	 

Job EF ofron Work and Travel program sezonal punesimi per studente ne Gjermani, programi perfshin studente me dhe pa njohje te gjuhes gjermane ne depo, punetori ne linja prodhimi ne fabrika ,paketim dhe pastrim sallash dhe objekteve .

Kriteret:

  1. Te jeni student aktiv ne nje nga universitet tona (publike ose private).
  2. Te jeni ne mes moshes 18-28.
  3. Te jeni fleksibil ne pune.                      

Aplikoni tani dhe behuni pjese e jona!

Aplikimi behet ne nje nga zyret tona.

Tel: +38345886044 (Viber+WhatsApp)

Afati i fundit per aplikim: 14.02.2022

Shikime 1243
Kategoria Të tjera
Skadon 22 ditë
Orari Temporary
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2022 - KosovaJob LLC
Copyright © 2022 - KosovaJob LLC