Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
PREMIUM

Agjent/e të Thirrjes të Gjuhës Gjermane, Italiane dhe Frënge

iSocium
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Ne po te kerkojme TY !!

Nese ti flet Gjermanisht me nivel C1, Italisht apo Frengjisht, je miqësor, fleksibël dhe i/e besueshëm/e - atëherë ne kemi nevojë për TY!

Ne te ofrojme:

  • Nje vend ne nje super ekip,
  • Nje vend pune te sigurte,
  • Page te mire per performance te mire,
  • Paga fikse 1000 € + Provizion deri ne 4000€.
  • Me nje orar prej vetem 6 ore pune efektive.
  • Perparesi kane personat qe kane pervoje pune ne Call Center.

Na kontaktoni:

Email: info@isocium.com

Tel:  046 11 33 88

Adresa: Rr. Muharrem Fejza (Tek British School).

Shikime 2,707
Kategoria Telekomunikim
Skadon 12/02/22 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management