YLLI PASHTRIKU

Vende të lira pune (15) (Gjakovë, Prishtinë)

	 	 
SH.P.K.YLLI PASHTRIKU  eshte kompani me pervoje shumevjeqare ne industrine e lengjeve dhe hotelerise.
Te gjithe te interesuarat qe duan te jene pjese e stafit tone ,ftohen te aplikojne per pozitat e hapura
 
  AGJENTE SHITJES (FEMRA) PER PRISHTINE (4)
 AGJENTE SHITJES (FEMRA) PER GJAKOVE (4)
 
DISA NGA DETYRAT KRYESORE PER POZITEN AGJENTE:
  • Ruan kliente ekzistues dhe gjen kliente te ri
  • Zgjeron rrjetin dhe distribuimin e produkteve
KUALIFIKIMET 
  • PATENT SHOFER KATEGORIA B,
  • TI PERSHTATET ORARIT TE PUNES
  • TE JETE E GATSHEM PER PUNE EKIPORE

HOTEL PASHTRIKU NE GJAKOVE hap konkurs : 
 
Mirembajtese (2)
Shtepiak ose mirembajtes hotelit
Kamarier/e (2)
Shankiste
Recepcioniste
 
Cv e juaja mund ti dergoni ne email adress: ylli_pashtriku@hotmail.com  apo te kontaktoni permes nr.tel ose viber +38343833320 : +38349507555
Shikime 2104
Kategoria Të tjera
Skadon 19 ditë
Orari
Lokacioni Prishtinë, Gjakovë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2022 - KosovaJob LLC
Copyright © 2022 - KosovaJob LLC