Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
PREMIUM

Call Agjent/e për Gjuhën Gjermane, Italiane dhe Gjuhën Frënge

Amantini L.L.C
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 
Amantini Group shpall konkurs per:
 
Call Agjent/e për gjuhën gjermane, italiane dhe gjuhen frënge
 
Amantini Group ju ofron kushte të mira pune në një ambient modern dhe relaksues, projekte serioze me sigurime shëndetesore dhe produkt ne shitje per tregun e Zvicres.
 
Ofrojme rrogen baze konkurente ne tregun kosovar + bonuse atraktive.
 
Të interesuarit na kontaktoni ne 044 642 511 ose cv ne info@amantini.net
 
Afati i fundit per aplikim: 09.02.2022

Shikime 2,923
Kategoria Telekomunikim
Skadon 09/02/22 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management