Pasta Fasta

Shankiste (Rruga B)

	 	 

Pasta Fasta shpall konkurs per:

Shankiste

Prishtine, Ulpiane , Rruga B.

Pergjegjesite:
  • Sherbim i pastave me korrektesi dhe bazuar nga trajnimi i bere
  • Miresjellje me klientin.
  • Mirembajtje e vendit te punes
  • Pershtatje dhe respektim i rregullave te punes
 
Orari nje jave paradite 8:00-16:00 , dhe nje jave pasdite 16:00-00:00. Nje dite e javes pushim.
 
Per aplikim ne numrin: 049430113
 
Afati i fundit per aplikim: 09.02.2022
Shikime 814
Kategoria Gastronomi
Skadon 17 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2022 - KosovaJob LLC
Copyright © 2022 - KosovaJob LLC