Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
PREMIUM

Kamarier/e

Grill House SHABAN
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 
Grill House SHABAN shpallë konkurs për :
 • Kamarier / Kamariere

Të interesuarit le të kontaktojnë në numrin e telefonit 048888999.

Detyrat dhe përgjegjësitë:

 • Mirëpret dhe përshëndetë mysafirët;
 • Informon mysafirët mbi shërbimet e Restaurantit;
 • Bashkëpunon me stafin duke përfshirë edhe mirëmbajtjen;
 • Monitoron vizitorët në Restaurant;
 • Zbaton rregullat dhe politikat e Restaurantit;
 • Të njohë tërësisht artikujt e menysë.

Kriteret:

 • Vëmendje në detaje dhe saktësi;
 • Pamje dhe qëndrim profesional;
 • Eksperiencë në komunikim me mysafirë / klientë, mundësisht në një mjedis mikpritës;
 • Aftësi në punë ekipore.

Shikime 1,083
Kategoria Gastronomi
Skadon 04/02/22 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management