German Healthcare Partnership

Agjent/e të Shitjes (30)

	 	 

GERMAN HEALTHCARE PARTNERSHIP shpall konkurs per:

Agjent/e të Shitjes (30)

Lokacioni: Gjithe Kosoven

Nese jeni duke kerkuar nje pune stabile dhe nje kompani e cila ofron mundësi per te interesuarit për të mësuar dhe udhëhequr dhe qe u lejon të bëjnë punën më me ndikim dhe me shpërblyese të karrierës së tyre.

Kushtet te cilat duhet plotesuar per agjent te shitjes  jane si ne vijim:

 • Te kete Patent shofer te kategoris B
 • Te ken veture personale apo ne shfrytezim { shpenzimet mbulohen nga Kompania}
 • Te jene te shkathet, komunikativ dhe interesim per pune
 • Arsimimi I mesem (te pakten)
 • Qiftet kane perparesi

Kompania ofron kushte shume te mira pune:

 • Paga fikse 400+
 • Mundesi perzgjedhje te pages (fikse & perqindje)
 • Vetem 3-4 ore pune efektive
 • Udhtime te rregullta jasht vendit
 • Seminare ne baza mujore
 • Trajnime 1 javore
 • Certifikim pas trajnimeve (Te njohura nderkombetarisht)
 • Mundesi pune edhe ne shtetet e Bashkimit Europian

Te gjithe te interesuarit te aplikojn permes ksaj email adrese: medibrex@outlook.com

Per ndonje informate shtese mund te kontaktoni ne kete numer te telefonit: 045611512 prej ores 10:00 deri 15:00

Afati i fundit per aplikim: 04.02.2022

Shikime 3077
Kategoria Shitje
Skadon 12 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Gjithë Kosovën
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2022 - KosovaJob LLC
Copyright © 2022 - KosovaJob LLC