Hotel International Prishtina

Pastruese

	 	 

Hotel International Prishtina & SPA shpall konkurs:

Punetore/Pastruese  (F)

Nga konkuruesit kërkohet:

  • Të ketë paraqitje profesionale
  • Përvojë pune në pastrim 
  • Njohuri rreth punës dhe të jetë korrekte në punë

Të gjithë te interesuarit të na kontaktojnë në email: kontabiliteti@hotelinternationalprishtina.com ose te telefonojne ne numrin: 038 600 222

Afati i fundit per aplikim: 04.02.2022

 

Shikime 793
Kategoria Mirëmbajtje
Skadon 12 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2022 - KosovaJob LLC
Copyright © 2022 - KosovaJob LLC