Farmatech

Vende të lira të punës

	 	 

KONKURS PER VEND TE LIRE PUNEFarmatech shpk me seli ne Prishtine distributor eskluziv i markave me te njohura ne fushen e farmacise si LFM, Scharper, Curasept, Isomar, Mister Baby, Montefarmaco, Novexpert etj, ka hapur konkurs per vend te lire pune si: 

1.Perfaqesues/e mjekesor/e per Curasept
2.Teknik/e e farmacisë

Kandidati/ja duhet te plotesoje kushtet e meposhtme:

  • Te kete arsim mundesisht ne farmaci, mjekesi, stomatologji apo ne fushe te perafert. Preferohet nga lemia e stomatologjise për përfaqësuesin për Curasept (doktor apo teknik i stomatologjise)
  • Te zoteroje patente
  • Te kete aftesi shume te mira ne komunikim dhe prezantim produktesh
  • Te jete ambicioz/e
  • Te jete e afte te punoje ne grup.
  • Preferohet qe kandidati/ja te kete eksperience pune ne kete profil.

Pagesa e kenaqshme.

Personat e interesuar të dërgojnë CV ne info@farmatech.net

Shikime 1789
Kategoria Farmaci
Skadon 12 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2022 - KosovaJob LLC
Copyright © 2022 - KosovaJob LLC