Autosallon ALBERTI

Auto Limar, Elektricist, Social Media Manager

	 	 

Auto Sallon Alberti i themeluar në vitin 1999 me lokacion në Veternik, e cila njëkohësisht është edhe  lider i shitjes së  automjeteve në Kosovë, shpallë konkurs për pozitën:

 1. Auto Limar
 2. Elektricist
 3. Social Media Manager

Detyrat e punës - Auto Limar:

 • Riparimi i pjesëve të dëmtuara;
 • Montimi dhe çmontimi i pjesëve të automjeteve;
 • Kontrolli i cilësisë në karoseri;
 • Ngjyrosja e pjesëve të dëmtuara apo makinës në tërësi;
 • Dokumentimi i dëmeve;

Kualifikimi i nevojshëm:

 • Shkollë profesionale;
 • Përvojë pune profesionale;
 • Aftësi të shkëlqyera për të punuar në ekip

Të interesuarit mund të na kontaktojnë përmes nr. të telefonit 044-607-100 apo të dergojne CV në email adresën blerimxhemajli@gmail.com

Mirëpresim aplikacionet e juaja.

Shikime 1293
Kategoria Automekanikë
Skadon 12 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2022 - KosovaJob LLC
Copyright © 2022 - KosovaJob LLC