Hotel International Prishtina

Recepsioniste

	 	 

Hotel International Prishtina & SPA shpall konkurs:

Pozita e hapur : Recepsioniste (F)

Aftësitë e kërkuara:

  • Te kete aftesi te punes ne grup,
  • Njohja e punës me kompjuter dhe programet MS Office,
  • Njohja e gjuhës angleze,
  • Të jetë komunikative,
  • E motivuar për punë.

Të gjithë te interesuarit të na kontaktojnë në email: info@hotelinternationalprishtina.com

Ose te telefonojne ne numrin: 038 600 222

Afati i fundit per aplikim: 20.01.2022

Shikime 1367
Kategoria Hoteleri
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2022 - KosovaJob LLC
Copyright © 2022 - KosovaJob LLC