Libraria Globi

Shitëse në Librari (3)

	 	 

Librari "GLOBI", shpall konkurs për:

Shitëse në Librari (3 Pozita).

Kushtet:

  • Të ketë të mbaruar minimum shkollimin e mesëm;
  • Eksperienca e punës në pozita të punës të ngjashme
  • Të ketë aftësi të mira komunikimi dhe organizimi me klientët;
  • Të ketë njohuri bazike rrethë programeve të kompjuterit (MS Office, Internet) etj.
  • Të jetë e gatshme të punojë me ndërrime sipas nevojave të kompanisë.

Mënyra e aplikimit: Të interesuarat të dergojnë CV-në në email: librariaglobi@gmail.com

Telefon: 044/665-687.

Shikime 3032
Kategoria Shitje
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2022 - KosovaJob LLC
Copyright © 2022 - KosovaJob LLC