Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
PREMIUM
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 
Koral Group shpall konkurs për këtë pozitë të punës:
  1. Arkitekt/e 
Kualifikimet:
  • Të ketë njohuri në ArchiCAD, AutoCAD ose ArtCAM;
  • Të jetë i/e gatshme për dizajnimin e mobiljeve sipas kërkesave të klientëve;
  • Të ketë përvojë ne matje dhe pergatitje të projektit për prodhim;
  • Të ketë aftësi të mira komunikimi me klient;
  • Përparësi: njohja e Corpusit ose programeve të ngjajshëm në prodhimin e mobiljeve.
Kandidatët e interesuar duhet të dërgojnë aplikacionin për punësim / CV në e-mail adresën:
 production@koralgroup.com apo të kontaktojnë në numrin më poshtë.
Mob: 045 / 777 - 071    
 
Miradi e Ulet, Fushe Kosove

Shikime 1,715
Kategoria Arkitekturë
Skadon 17/01/22 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Fushë Kosovë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management