Horeca

Serviser Teknik

	 	 

Horeca L.L.C shpall konkurs pune per:

Serviser teknik

Kualifikimet:

  • Preferohet shkolla e mesme dhe diploma universitare ne elektro ose makineri
  • Te kete pervoje pune me servisim te paisjeve te ndryshme elektrike.
  • Te kete aftesi te mira pune dhe fleksibilitet.
  • Te posedoje patent shoforin (B).
  • Te  kete njohuri te gjuhes angleze

Dokumentacionet te dorezohen ne emailin hr@horecaks.com si dhe te ceket ne subjekt pozita per te cilen aplikon.

Afati i fundit per aplikim: 16.01.2022

Shikime 654
Kategoria Mirëmbajtje
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2022 - KosovaJob LLC
Copyright © 2022 - KosovaJob LLC