Innovative Solutions SRL

SalesForce Administrator, Developer

	 	 

SalesForce Administrator, Developer

Ne Innovative Solutions jemi duke kerkuar nje SalesForce Administrator/Developer i cili do te jete pergjegjjes per menaxhuar dhe te beje konfigurime te ndryshme sipas nevojes se klientit.
Pozita eshte komplet remote, dhe do jeni ne kontakt direkt me klientin.
Kerkohet te pakten 1 vjet pune e deshmuar ne teknologjine perkatese.

Shikime 1349
Kategoria Informatikë
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2022 - KosovaJob LLC
Copyright © 2022 - KosovaJob LLC