StarLabs

Full Stack Developer (40 pozita - internship online)

	 	 

StarLabs hap dyert per internship online qe do te zgjase 2-3 muaj. Kesaj radhe internship do te mbahet per 4 pozita te ndryshme:


1. .NET teknologji te fokusuar ne .NET CORE
2. PHP Teknologji te fokusuar ne React JS.
3. Devops
4. Python te fokusuar ne web development

Cfare do te ju ofrojme:

 • Mentorim nga lideret dhe menaxhmenti i StarLabs
 • Pergaditjen per pune te njejte cfare e kane edhe sot punetoret aktual ne StarLabs
 • Trajnime nga stafi i StarLabs
 • Evaluim, kritika dhe simulim te projekteve reale


Gjate kesaj kohes ju do te keni keto pergjegjesi:

Pergjegjesite:

 • Mesimi sa me i shpejte i teknologjive qe ju kerkohet nga ekipa e StarLabs
 • Te punoje orare te plote
 • Te jete i hapur per teknologji te ndryshme
 • Te bashkepunoje me te gjithe antaret e ekipit
 • Te ndaje dijen me te tjeret
 • Te realizoje kerkesat nga lideret ne kohe te duhur

FAQ:

A eshte me pagese internship?

 • Jo! Internship nuk eshte me pagese!

A pranohet kushdo qe aplikon?

 • Jo nuk pranohen krejt! Kemi mi evalu CV e juaja edhe portfolion e juaj. 

A ka mundesi punesimi pas praktikes?

 • Po me te miret do te intervistohen dhe do te iu ofrohet shansi per me vazhdu me StarLabs.

A marr reference per kete pune?

 • Leshohet  reference per perfundimin e praktikes sipas kerkeses.

Shikime 55080
Kategoria Informatikë
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Gjithë Kosovën
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2022 - KosovaJob LLC
Copyright © 2022 - KosovaJob LLC