Inter Çadra

Monter i Çadrave, Alumin-punues (dyer alumini)

	 	 

Inter Çadra shpall konkurs per vende pune per

  1. Monter i Çadrave
  2. Alumin-punues (dyer alumini)

Kushtet e punes dhe pageses sipas marrveshjes.

Personi Kontaktues Ekrem Bajrami 044 504 904
pergosuntenda@gmail.com nese duhen informata shtese na kontaktoni.

Adresa: Lipjan, Kryqi i QMI-se afer Prishtina mall

Shikime 1610
Kategoria Të tjera
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Lipjan
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2022 - KosovaJob LLC
Copyright © 2022 - KosovaJob LLC