Depileve

Agjent/e i/e Shitjes në teren

	 	 
"Depileve" po kërkon staf që i përshtatet kulturës sonë dhe që do të mbuloj  Prishtinë, dhe Anamoravën. Paga është mbi mesataren, mundësi të mira për me u ngrit në karier, pajiseni me makin që e merrni në shtëpi.
Agjent/e i/e Shitjes në teren
Kriteret:
• Të ketë patent shofer dhe pervoj në vozitje 
• Të ketë aftësi të mira komunikuese,
• Të ketë vetëiniciativë,
• Përparësi gjinia femrore, që ka përvojë në shitje ose që kanë eksperienc në sektorin e bukuris.
 
Lokacioni: Ulpian rr: Mark Dizdari D8 
Aplikimi: dërgoni CV-në tuaj ose nje foto, numrin e telefonit dhe patent shoferin në geminis.kos@hotmail.com 
Vërejtje: vetëm kandidatët që i plotësojnë kriteret, do të kontaktohen.
Shikime 1315
Kategoria Shitje
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2022 - KosovaJob LLC
Copyright © 2022 - KosovaJob LLC