Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
PREMIUM

Kamarier, Shankist

Shijo Shqip
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Bëhu pjesë e jona!

Mirëpresim personat entuziastë, që e duan punën me njerëz, që janë komunikativë dhe që kanë përvojë pune të na bashkangjiten në Restaurant “SHijoSHqip” në pozitat e poshtëcekura:

  • Kamarier
  • Shankist

Të interesuarit mund të kontaktojnë çdo ditë pune nga ora 8:00-17:00.

📞+383 (0) 48 16 16 16

đŸ“©office.shijoshqip@gmail.com

📍Pejton, Rr. Pashko Vasa Nr.3

Shikime 1,913
Kategoria Gastronomi
Skadon 01/01/22 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management