Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
PREMIUM

Zyrtar/e i/e Marketingut

Oil KS
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Doni të punoni në një ambient të bukur, me standarde Evropiane dhe me produkte premium, atëherë mos hezitoni të aplikoni në pozitat e lira të OIL-Ks SHPK, distributor i produkteve të brendit CASTROL gjerman në Kosovë. Ju mirëpresim.

Zyrtar/e i/e marketingut

Përgjegjësitë dhe Detyrat:

 • Kryen planifikimin, ekzekutimin e aktiviteteve komerciale dhe te marketingut;
 • Përcjell aktivitetet e marketingut, analizat e tyre dhe raporton tek menaxhmenti;
 • Prezantimi dhe orientimi i saktë per produktet qe kompania jonë ofron për klientët sipas nevojave të tyre.
 • Aftësi të kuptojë dhe të komunikojë për çdo detaj në lidhje me kërkesat e klientëve.
 • Te menaxhoje procesin e shperndarjes se informacionit tek koleget dhe specialistet perkatese.
 • Detyra tjera të përcaktuara nga mbikëqyrësi.

Kualifikimet:

 • Diplomë universitare;
 • Të ketë së paku 2 vite përvojë punë relevante;
 • Të njohë gjuhën angleze;
 • Njohuri të mirë të MS Office paketës;
 • Patentë shofer - kategoria B.

Të gjithë të interesuarit mund të aplikojnë përmes butonit të mëposhtëm "Apliko".

Shikime 1,496
Kategoria Marketing & PR
Skadon 30/12/21 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management