Hydroplan

Projektues/e i/e Termodinamikës

	 	 

Kompania HydroPlan kërkon Projektues të termodinamikës,  të konstuksionit dhe të hidroteknikës.

Kandidatët duhet të kenë: 

  • njohuri në njërin prej programeve MegaCad, AutoCad, ArchiCad ose  të ngjashme 
  • njohuri të mira kompjuterike 
  • përparësi kanë kandidatët të cilët kanë njohuri të gjuhës gjermane. 

Për të aplikuar, ju lutem dërgoni CV tuaj në emailin: hydroplanprishtine@hotmail.com

Afati për aplikim është deri me 15 dhjetor 2021. Ju lutem keni parasysh se vetëm kandidatët që hyn në listën e ngushtë do të kontaktohen për intervistë. 

Për informata shtesë, na kontaktoni në numrin +383 44 377 450.  

Shikime 512
Kategoria Të tjera
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2022 - KosovaJob LLC
Copyright © 2022 - KosovaJob LLC