Fishop

Skarist, Pastruese, Enelarese, Shankist/e

	 	 

estaurant FISHOP PRISHTINA shpall konkurs pune per poziten:

Skarist, Pastruese dhe Enelarese Shankist/e

Kriteret:

  • Te kete pervoje pune.
  • Mosha mbi 18 vjet.

Te interesuarit mund te lajmrohen ne emailin: mariglencakoni@gmail.com apo ne numrin 
048 562 - 562 

Afati i aplikimit deri me 25.12.2021

Shikime 1112
Kategoria Gastronomi
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2022 - KosovaJob LLC
Copyright © 2022 - KosovaJob LLC