Ministria e Arsimit, Shkencës, Teknologjisë dhe Inovacionit

Recepsionist/e (3)

	 	 

Shikime 2968
Skadon Skadon: SOT
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC