Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit

Drejtor/e i/e Baletit të Kosovës

	 	 

 

Shikime 991
Kategoria Menaxhment
Skadon Skadon: SOT
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC