Swiss Premium Call Consulting

Telefonist/e të Gjuhës Gjermane

	 	 

Mundësi e re punësimi për Projektin më të ri në Swiss Premium!

Pozita:

Telefonist/e të gjuhës Gjermane për projekte Outbound dhe Inboud

Kriteret e kërkuara:

  • Përvoja e punës në projekte Outbound dhe Inbound
  • Gjuha gjermane
  • Njohuri të mira me MS Office
  • Aftësi bashkëpunimi në punë ekipore

Swiss Premium Consulting ofron:

  • Paga fikse
  • Sigurim shëndetësor
  • Orari i punës: i plotë

Për detaje më të hollësishme mund të na kontaktoni në:
044 318 928 ose dërgojeni CV në: info@swisspcc.com

Afati i fundit per aplikim: 24.12.2021

Shikime 910
Kategoria Telekomunikim
Skadon 23 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC